Nová sezóna vedomostného kvízu 2011
Pridal poirot, 31. December 2010 11:53
Zdravím všetkých kvízmaniakov! Nový rok už pomaličky búcha na dvere a sezóna vedomostného kvízu 2010 sa blíži k svojmu záveru. Čas sa začína krátiť, a dnes do 24:00 hod. si ešte môžete vychutnať posledných 10 otázok sezóny 2010 a po polnoci začíme zas a znova, všetci od začiatku a od nuly!
- Ako býva zvykom na záver roka sa tradične vypisujú rôzne štatistiky, hodnotenia, rekapitulácie a plnenie plánu päťročnice, ja samozrejme ostanem iba pri tom jednom roku 2010. :D
hmmm, kde teraz začať ?! ... v prvom rade gratulujem najlepším hráčom tohto roku: 1.katka, 2.Apliak, 3.fadyl, 4. Suzy a 5.evita. Verím, že týmto hráčom sláva z úspechu nestúpi do hlavičky a budú aj v novej sezóne ťahúnmi kvízu, aj keď osobne by som uvítal nový objav na popredných pozíciach.
- Kvíz si zahralo oproti roku 2009 rekordných 92 hráčov. Začiatok sezóny bol veľmi hustý, každý to prežíval a chcel sa vyhrievať na najvyššej priečke, neskutočné množstvo reklamácií, následne opravovanie a pripisovanie kreditov. Takto to vyzerala atmosféra na začiatku sezóny 2010 a to hlavne vďaka hráčom Bistra klubu, ktorí sa nejako postupom času začali vyparovať. Možno, že sa znova vrátia bojovať, rád by som ich tu uvítal.
- V sezóne 2010 som zaviedol službu pridávať otázky do kvízu, z mojej strany to bola snaha, aby ste sa aj Vy podieľali na tvorbe kvízu. Zo začiatku niekoľko členov bolo veľmi aktívnych a rozsah otázok sa nám rozrastal, ale potom nastal zlom a v súčasnosti je táto služba mŕtva!
- V novej sezóne 2011 nenastanú zatiaľ žiadne zmeny v štruktúre kvízu, trošku pribudne nových otázok a najlepším 5 hráčom z každej sezóny sa pri mene bude zobrazovať medaila ako hodnotenie top hráča.
- Tak, čo sa týka rekapitulácie, mohli by sme byť už aj na konci. Ak by ste mali aj vy niečo na srdci, tak to tu môžte kľudne buchnúť.
- Na záver Všetkým vám prajem nádherný zbytok silvestra, veľa vod(k)y, jedla, hudby a šťastný a úspešný nový rok 2011!
Podrobné novinky